10 důvodů, proč navštívit virtuální konferenci

Váháte s účastí? Přečtěte si 10 důvodů, proč se přihlásit na 28. Výroční konferenci ČAVLMZ!

  1. Posuňte se zase o krok dál! Ani v této době se náš obor nezastavil a posouvá se stále dopředu. Poslechněte si s námi novinky od špičkových českých a zahraničních expertů ve svém oboru! O zajímavé přednášky nebude nouze.
  2. Setkejte se se zajímavými osobnostmi či kolegy! Nabízíme jedinečnou příležitost se po dlouhé době opět vidět. Byť jen dálku, může to být na dlouho naše jediná šance. Navíc, kdy naposledy jste měli tolik známých osobností u sebe v obýváku? :-)
  3. O možnost diskuze nepřijdete! Naše online platforma nabízí možnost individuálního i skupinového chatu. Budete moci klást dotazy a sdílet své názory.
  4. Anglické přednášky s titulky! Nejste si v angličtině jistí? Nevadí! Přednášky zahraničních řečníků pro Vás připravíme s českými titulky.
  5. Přednášky budou k dispozici i po skončení programu! Nestíháte se připojit v reálném čase? Nevadí! Záznamy z přednášek budou k dispozici ke zhlédnutí i po skončení konference.
  6. Nová zkušenost s online prostředím! Virtuální konference se s největší pravděpodobností stanou součástí našich životů i v budoucnu a my nechceme usnout na vavřínech. Bude to pro nás všechny jistě zajímavá zkušenost.
  7. Připojte se z pohodlí (a bezpečí) Vašeho domova! Na konferenci se můžete připojit odkudkoli. Nebo třeba i v pyžamu :-)
  8. Pokud ne letos, tak kdy? Možnost účastnit se Výroční konference ČAVLMZ budete mít zase až v roce 2022.
  9. Vyhrajte zajímavé ceny! Díky našim sponzorům pro Vás máme připravené zajímavé dárky.
  10. Zůstaňte s námi! Víme, že virtuální konference není to, na co jste se těšili. I přes to se snažíme, aby byla letošní konference úspěšná, a doufáme, že nás v tom podpoříte. Spolu to zvládneme.


 

 

© 2020 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat